Powiadomienia dla odwiedzających (2)

Nagłówek artykułów

Warsztaty

Szyjemy patchwork! oraz ArtCollage - "Od zbieractwa do sztuki" | Mokotowskie Dni Wolontariatu

Szyjemy patchwork! | Mokotowskie Dni Wolontariatu

W ramach Mokotowskich Dni Wolontariatu zapraszamy na spotkanie mające na celu zachęcić i przybliżyć sztukę szycia patchworków oraz ukazać ich różne formy. Będzie można porozmawiać, zobaczyć, a także samemu uszyć małe formy patchworku. 

 • 19/10 sobota, godz. 14:00-17:00
 • Wolontariuszka: Renata Czapska

Sala plastyczna / Ilość miejsc ograniczona
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ArtCollage - "Od zbieractwa do sztuki"| Mokotowskie Dni Wolontariatu

Co to jest kolaż? Gdzie go można wykorzystać? Jak zacząć? Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Stworzymy także własny autorski kolaż.

 • 19/10, godz. 18:00-20:30
 • Wolontariuszka: Magdalena Hasenbeck - art-terapeutka, malarka
  scenograficzna, historyczka. W technice kolażu pracuje od ponad 10 lat,
  fascynują ją obrazy jako język uniwersalny.
  Stworzyła koncepcję warsztatów kreatywnych, których częścią jest
  ArtCollage. Przybliża uczestnikom techniki malarskie i rysunkowe, pomaga
  odkrywać kreatywną cząstkę, jaką każdy z nas w sobie posiada.
  W ramach Dni Wolontariatu, w Służewskim Domu Kultury, proponuje warsztat
  kolażu, w którym każdy uczestnik ma możliwość stworzenia własnej pracy,
  w tej ciekawej technice.

Sala plastyczna / Ilość miejsc ograniczona
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Działania realizowane są w ramach Otwartej Giełdy Pomysłów będącej częścią Mokotowskich Dni Wolontariatu oraz projektu OCHOTNICY WARSZAWSCY ze środków m.st. Warszawy


Przetwarzanie danych osobowych podczas zgłoszeń na warsztaty:

Zgłoszenie uczestnika na warsztaty/wydarzenie jest równoznaczne z wydaniem zgody na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (adres e-mail, imię oraz nazwisko, ewentualnie nr. tel.) przez Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. J. S. Bacha 15, 02-743 Warszawa, tel. (22) 843-91-01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zwanym Administratorem Danych Osobowych, tylko i wyłącznie w celu zapisu oraz udziału w warsztatach/wydarzeniu. Dane będą przetwarzane przez okres trwania warsztatów/wydarzenia oraz po ich zakończeniu, do zakończenia sezonu artystycznego, w celach roszczeniowych (w przyp. warsztatów); oraz po jego zakończeniu, przez maksymalnie jeden miesiąc (w przyp. wydarzeń). Dane nie będą udostępniane, ani przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane.
Proszę pamiętać, że przysługują Państwu następujące prawa: anulowania wydanej zgody, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. W każdej chwili mogą Państwo złożyć skargę do organu nadzorczego (UODO) lub skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.