Nagłówek artykułów

Koncert

Koncert w ciemności by ARTur

Koncert rozpoczynający trasę łączący dźwięki mis tybetańskich i fortepianu w ciemności!

  

Impresje muzyczne tworzone na żywo przez kompozytora młodego pokolenia Artura Sychowskiego  są niepowtarzalnym i unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy. Koncert jest tworzony przez Artystę podczas spektaklu pod wpływem natchnienia i emocji. To dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo i jest magią. Wyostrzony zmysł słuchu powoduje że stajemy się muzyką podczas Koncertu w Ciemności. 

Artur Sychowski - ARTur

ARTur czyli Artur Sychowski jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodego pokolenia. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, wypełniony sztuką świat. Uzbrojony wyłącznie w fortepian i marzenia, ARTur tworzy trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej.

  

Pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można określić mottem „your art. your style" - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

 

Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować", wypowiada się ARTur. „Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencję dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki. Pragnę pokazać światu jej nowe wymiary i ożywić muzykę do formy ekscytującego życiowego doświadczenia.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/640928999781113/

Data i miejsce

sala widowiskowa