Nagłówek artykułów

Koncert

Nika Lubowicz „Nika’s Dream/Osiecka” | Jazz dobry nad Dolinką

Urszula Dudziak powiedziała o niej: „Zachwyca precyzją, świetnym frazowaniem, dynamiką, lekkością i łatwością improwizacji”.

sala widowiskowa / bilety 20,00 zł /  w kasie SDK  lub on- line:    Kup bilet

Nika Lubowicz, jedna z czołowych obecnie wokalistek jazzowych, wystąpi ze swoimi braćmi - Dawidem i Jakubem, z których jeden jest członkiem Atom String Quartet, a drugi szefem muzycznym Teatru Roma. Towarzyszyć im będą: perkusista Cezary Konrad oraz basista Marcin Murakowski. Wieczór wypełnią piosenki Agnieszki Osieckiej i autorskie kompozycje z płyty „Nika’s Dream”.

J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  O   PROJEKCIE :

Jazz to muzyka wolności - ale tej wymagającej od wykonawców najwyższego kunsztu wykonawczego, ogromnej wiedzy i muzycznej erudycji.
W ramach cyklu “Jazz dobry nad Dolinką” będziemy prezentować Państwu gwiazdy poruszające się w nurcie jazzu otwartego, komunikatywnego, wykonywanego z mistrzowską wirtuozerią.
Cykl adresujemy do wszystkich wrażliwych na muzyczne i artystyczne  doznania, nie tylko do znawców.  Kierunki jazzu jakie planujemy z Państwem penetrować nie wymagają od słuchacza niczego więcej prócz otwartości na sztukę.

J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  Z   H I S T O R I I :

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury