Nagłówek artykułów

Koncert

Jazz Dobry nad Dolinką - Mysteries Lab

sala widowiskowa / bilety 20,00 zł /  w kasie SDK  lub on- line:    Kup bilet

J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  NAJBLIŻSZY KONCERT :

Goście w comiesięcznym cyklu prezentują nowoczesne brzmienia w klasycznych formach. Mysteries Lab łączy style muzyczne takie jak jazz, ambient, djent, glitch, muzyka elektroniczna. Każdy utwór to inna opowieść, próba pobudzenia wyobraźni słuchacza w kierunkach dotąd nieznanych, nieodwiedzanych. Kolejne segmenty kompozycji ujawniają nowe kolory, które łącząc się ze sobą, dają niecodzienną mieszankę emocji. Wykonawcy: Aleksander Zabłocki - instrumenty klawiszowe, Jan Wierzbicki - gitara basowa, Tomasz Mądzielewski – perkusja.

J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  O   PROJEKCIE :

Jazz to muzyka wolności - ale tej wymagającej od wykonawców najwyższego kunsztu wykonawczego, ogromnej wiedzy i muzycznej erudycji.
W ramach cyklu “Jazz dobry nad Dolinką” będziemy prezentować Państwu gwiazdy poruszające się w nurcie jazzu otwartego, komunikatywnego, wykonywanego z mistrzowską wirtuozerią.
Cykl adresujemy do wszystkich wrażliwych na muzyczne i artystyczne  doznania, nie tylko do znawców.  Kierunki jazzu jakie planujemy z Państwem penetrować nie wymagają od słuchacza niczego więcej prócz otwartości na sztukę.

J A Z Z   D O B R Y   N A D   D O L I N K Ą   /  Z   H I S T O R I I :

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury