Przejdź do treści (Skrót: Ctrl+Shift+5)

Nagłówek artykułów

Inne

Dołącz do zespołu SDK - praca dla specjalisty ds. realizacji oświetlenia scenicznego

Wpis archiwalny

Stanowisko: Specjalista ds. realizacji oświetlenia scenicznego

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie oraz realizacja oświetlenia scenicznego podczas projektów/wydarzeń artystycznych realizowanych przez Służewski Dom Kultury (również poza siedzibą SDK).
  • Współpraca z reżyserami oraz twórcami wydarzeń w zakresie planowania i realizacji oświetlenia scenicznego.
  • Montaż, demontaż, konserwacja, drobne naprawy sprzętu oświetleniowego oraz innych urządzeń techniki scenicznej.
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji sprzętu oświetleniowego.
  • Realizacja prostych zadań z zakresu realizacji dźwięku, multimediów oraz obsługi technicznej sceny.
  • Wykonywanie innych prac, zleconych przez Dyrektora lub przełożonego, wynikających z doraźnych potrzeb działalności SDK.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku Realizatora/Technika oświetlenia lub podobnym.
  • Znajomość lub gotowość do nauki i pracy na konsolecie oświetleniowej ETC GIO.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Dyspozycyjność na pełen etat (praca również w godzinach wieczornych i w weekendy).
  • Samodzielność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.
  • Podstawowa wiedza z zakresu realizacji dźwięku i szeroko pojętej techniki scenicznej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia. Umowa o pracę: pełny etat (3 miesięczny okres próbny).
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.
  • Grafik pracy ustalany miesięcznie.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.

Warunki aplikowania:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

Do celów rekrutacyjnych prosimy zawrzeć w aplikacji niniejszą klauzulę:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Podanie danych jest dobrowolne. Nie podanie danych skutkowało będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w rekrutacji. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres trwania wymienionego procesu rekrutacji. Po zakończeniu działań związanych z procesem zostaną one usunięte. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych, a przetwarzane jedynie w celu określonym powyżej. Dane nie będą również przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
W ramach przetwarzania danych przez Administratora przysługuje Państwu prawo:

  • anulowania wydanej zgody;
  • dostępu do danych, uzyskania kopii;
  • do sprostowania danych;
  • do „bycia zapomnianym” – usunięcia danych z bazy;
  • do ograniczenia przetwarzania danych;
  • do przenoszenia danych;
  • do złożenia skargi do organu nadzorczego;