Nagłówek artykułów

Archiwum

Psia Dolina 2013

 Służewski Dom Kultury oraz grupa warszawskich psich blogerów DogBlog zapraszają na piknik dla psów i ludzi.
Aktywne spędzanie czasu ze swoim psem jest fajne – chyba nie musimy Wam tego przypominać? Dlatego przygotowaliśmy i dla Was i dla Waszych psów dzień pełen atrakcji. Podczas pikniku odbędzie się psia gra miejska – uczestnicy wyruszą na spacer z psami po Służewie, podczas którego będą wykonywać zadania i zdobywać punkty. Na wszystkich uczestników czekają niespodzianki i nagrody! (informacja jak się zapisać do gry: www.dogblog.com.pl)

Przez cały dzień w służewskim amfiteatrze będą ćwiczyć psy trenujące agility. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, jak takie bieganie przez przeszkody wygląda.

Wiemy, że wszystkie sprawy związane z psami są dla Was ważne – dlatego podczas trwania pikniku będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów – dietetyka oraz weterynarza.

Dużo będzie się działo także na stoiskach naszych sponsorów, będzie można też zrobić zakupy na kiermaszu psich różności, gdzie znajdziecie zarówno coś dla psa, jak i coś dla siebie.

Podczas Psiej Doliny razem z wolontariuszami ze stowarzyszenia Kundellos będziemy także zbierać pieniądze oraz dary dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. Nie przychodźcie więc na piknik z pustymi rękami. Potrzebna jest przede wszystkim karma (najlepiej mokra).

Sponsorem głównym imprezy jest producent marki Dog Chow, sponsorem strategicznym firma Bayer. Naszymi sponsorami są również: Botaniqa, BioSante Veterinary Solutions oraz Pawsitive Dog Design.
W organizacji pikniku wspomagają nas wspaniali partnerzy: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”, Klub Agility „Cavano” oraz Centrum Edukacji Kynologicznej „Zuzik”.

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury