Nagłówek artykułów

Archiwum

KIERMASZ RĘKODZIEŁA I ZDROWEJ ŻYWNOŚCI

Kiermasz odbędzie się podczas Rodzinnej Majówki na Służewie – 24 maja 2014 - ZGŁOSZENIA WYSTAWCÓW PRZYJMUJEMY DO 4 KWIETNIA.

Zapraszamy artystów rękodzielników oraz producentów i sprzedawców zdrowej żywności do udziału w naszym kiermaszu. Majówka jest imprezą plenerową – odbędzie się na terenie wokół osiedlowego amfiteatru na osiedlu Służew nad Dolinką w Warszawie. Organizatorem imprezy jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew nad Dolinką, współorganizatorem – Służewski Dom Kultury. 

ZGŁOSZENIA i ZASADY UDZIAŁU

1. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 4 kwietnia 2014 roku.
W zgłoszeniu proszę podać nazwę artysty/sprzedawcy/producenta, krótki opis działalności, wymagania dotyczące stoiska (ilość miejsca, prąd itp.), ewentualnie załączyć zdjęcia swoich wyrobów lub link do strony/fanpage'a.
2. Organizatorzy NIE ZAPEWNIAJĄ materiałów do organizacji stoiska (namioty, krzesła, stoliki, itp. - wystawcy muszą mieć własne). Udostępniamy jedynie miejsce, ewentualnie dajemy możliwość podłączenia do prądu.
3. Organizatorzy ogłoszą listę zakwalifikowanych do kiermaszu wystawców najpóźniej 10 kwietnia. Przy wyborze wystawców będziemy brali pod uwagę m.in. zgodność z tematyką kiermaszu, oryginalność i atrakcyjność stoiska. Decyzja organizatorów jest nieodwołalna. Organizatorzy nie muszą informować o przyczynach ewentualnego niezakwalifikowania wystawcy do kiermaszu.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Służewskim Domu Kultury – tel. 22 843-91-01