27356251 1699335426755990 1203482443262093177 oJeśli pasjonuje Cię fotografia, ale nie wiesz jak rozpocząć i odpowiednio zaplanować realizację swojego tematu? Które zdjęcia wybrać do publikacji? Te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla zaawansowanych fotografów.

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy realizacji pomysłu:

· Jak zaplanować realizację tematu

· Jak zrobić do niego research

· Gdzie szukać wsparcia i finansowania na realizację

· Jak ułożyć wykonane zdjęcia (fotoedycja)

· Jak zgłaszać zdjęcia i do jakich konkursów

· Na co uważać i gdzie publikować swój materiał w internecie

· Jak zarchiwizować zdjęcia po zakończeniu pracy

Zrobimy wspólną edycję Twojego materiału ze wskazaniem konkretnego celu: publikacja w prasie, portfolio w internecie, konkurs fotograficzny itp. Fotoedycja pojawi się w obydwu dniach warsztatowych. Prosimy o zabranie ze sobą na pendrive zdjęć nad którymi obecnie pracujcie, albo już pracę skończyliście, a chcecie je przygotować do publikacji.

Koszt: 450 zł
[wystawiamy faktury vat, zainteresowanych prosimy o kontakt]

Grupa: do 6 osób

Kiedy:

  • 17-18 marca (Sobota-Niedziela) od 10 do 18 (w tym godzinna przerwa); BRAK MIEJSC
  • 21-22 kwietnia (Sobota-Niedziela) od 10 do 18 (w tym godzinna przerwa);
  • 12-13 maja (Sobota-Niedziela) od 10 do 18 (w tym godzinna przerwa);

Prowadzący: Bartek Molga i Tymon Markowski

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 601 930 560

 

Bartek Molga - fotograf, fotoedytor. Pracował w ogólnopolskich tytułach, takich jak "Gazeta Wyborcza", "Newsweek Polska", "Dziennik Polska Świat", "Rzeczpospolita". Obecnie związany z wydawnictwem "Czerwone i Czarne" oraz prasą komercyjną. Bartek nauczy Was jak najlepiej jest przeglądać i wybierać zdjęcia, jak obiektywnie decydować, co zachować, a co odrzucić :).

Tymon Markowski - fotograf. Fotoreporter w 2006 roku. Stypendysta MKiDN. Był nominowany oraz wygrywał konkursy fotograficzne, zarówno w kraju (Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto), jak i za granicą. "Fotograf Roku" w kategorii event (International Photography Awards 2016) oraz "Fotoreporter Roku 2016" konkurs Stowarzyszenia Fotoreporterów. Jego prace były pokazywane na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce oraz za granicą. Członek kolektywu fotografów ulicznych Un-Posed. Aktualnie fotograf w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Tymon u nas dzieli się swoim doświadczeniem - gdzie wysyłać zdjęcia, jak starać się o finansowanie, jak swoją fotografię uczynić widzialną.

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor