KROLOWA PASEK

SPEKTAKL TEATRU TAŃCA pt. "Królowa" w wykonaniu teatru tańca AFERA/KONTRA.

„Królowa” to historia dorastania, doświadczania, zakochania i straty. Inspiracją dla scenariusza była postać królowej śniegu H. Ch. Andersena, w której staramy się odnaleźć młodą dziewczynę kochającą życie.. ufne dziecko.. dojrzałą kobietę.. Spektakl teatru tańca utrzymany jest w klasycznym ujęciu tej formy, gdzie narrację prowadzi ruch ciała, gest.
Afera/Kontra to teatr tańca, który powstał dzięki współpracy zespołów: „Afera” ze Służewskiego Domu Kultury i „Kontra” prowadzonego przez Magdalenę Golla. Podstawową techniką naszej pracy jest taniec współczesny, którego cechą jest szanowanie różnic pomiędzy tancerzami i wykorzystanie ich naturalnych predyspozycji. Inspiracje z jednej strony romantyzmem i liryką Isadory Duncan, a z drugiej dramaturgią tańca Marthy Graham budują rdzeń naszych poszukiwań scenicznych.

Sala widowiskowa / bezpłatne wejściówki dostępne od 10/02 w Kasie SDK (pn.-pt. w godz. 10.00-16.00) lub kawiarni Służę Kawą (pn.-pt. w godz. 16.00-20.00 oraz weekendy)

Szczegółowe informacje i wejściówki: Jacek Zielinski /  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor