Poznajmy Julię – jedynaczkę wychowywaną przez matkę po rozwodzie rodziców na genialne dziecko. Julia tańczy, pływa, śpiewa, biega, gra na pianinie, gitarze, skrzypcach, maluje, zna pięć języków, ćwiczy szermierkę i jeździ konno, ale nie ma przyjaciół. Precyzyjnie zaplanowany grafik nie przewiduje marnowania czasu na zabawę.
Zapraszamy dzieciaki z rodzicami, by wspólnie przeżyły teatralną przygodę.

Namiot cyrkowy w Parku / Służewski Dom Kultury / Obowiązują bezpłatne wejściówki które można odebrać w kasie SDK od 6.07.2016 (pn-pt 10-16) lub w biurze ochrony SDK (pn-pt 16-19, sb-nd 10-19)

 

Czy Julia utrzyma dyscyplinę, gdy pewnego dnia dostanie w spadku cyrk z szaloną trupą, która wprowadza się do jej mieszkania? Czy uda jej się osiągnąć wyznaczone cele, gdy w mieszkaniu panoszy się kapryśny słoń, żyrafa plądruje lodówkę a narcystyczny żongler-orangutan domaga się braw? Czy Julia okiełzna niesforną trupę? Jak pozbyć się artystów z mieszkania? Wyjechać z nimi w szaloną trasę!

WCMiS plakat sluzew NETScenariusz: Maciej Łubieński, Michał Walczak
Reżyseria: Michał Walczak
Obsada: Karolina Czarnecka, Magdalena Kisiała, Lena Piękniewska, Agnieszka Przepiórska, Mania Romańska, Izabela Zielińska, Bartosz Figurski, Krzysztof Kostera, Kamil Witkowski, Janusz Sejbuk
Band: Maciej Łubieński, Wiktor Stokowski, Marcin Wippich
Muzyka: Wiktor Stokowski
Scenografia: Alicja Kokosińska z użyciem horyzontów autorstwa Marka Dobrowolskiego ("Uprowadzenie z seraju", 1984)
Kostiumy: Beata Borowska, Paulina Nawrot, Diana Szawłowska
Choreografia: Bartosz Figurski
Lalki: Marta Kodeniec
Charakteryzacja: Beata Borowska, Weronika Piechota
Światło: Tadeusz Perkowski
Dźwięk: Mateusz Skalski
Wideo: Taszak
Opracowanie graficzne plakatu i materiałów promocyjnych: Paweł Sky
Inspicjent: Maksymilian Dobrzyński

 

 

 

ZOBACZ ZWIASTUN:

Dziewczynka play

 

O PROJEKCIE:
W 2011 roku w ramach Lata w teatrze po raz pierwszy ruszył w objazd po Polsce cyrkowy projekt realizowany we współpracy z lokalnymi ośrodkami kultury. Spektakl Gdzie jest Pinokio? w reżyserii Roberta Jarosza w ciągu trzech lat został zagrany 50 razy w małych miejscowościach w całej Polsce. W 2013 roku Instytut Teatralny we współpracy z Teatrem Pinokio w Łodzi wyprodukował spektakl Pippi Pończoszanka w reżyserii Konrada Dworakowskiego, który do tej pory gościł w 26 miejscowościach, a w tym roku odwiedzi kolejnych 17 miejsc. Podczas tegorocznej edycji programu powstał kolejny spektakl, tym razem w reżyserii Michała Walczaka - Jak wytresować dziewczynkę?
Instytut Teatralny w 2011 roku odkupił namiot od właściciela Cyrku Bojaro. Od tej pory w wakacje wyrusza do miejsc, które nie tylko nie mają teatru, ale często nawet sali, w której można byłoby zagrać przedstawianie.
Spektakl w namiocie w każdej miejscowości ogląda około 350 osób. To wydarzenie familijne: zapraszamy dzieciaki z rodzicami, by wspólnie przeżyły teatralną przygodę - często pierwszą w swoim życiu!

 

 

 

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor