Nagłówek artykułów

Relacje

Zobacz fotorelację z gali 15. Festiwalu MAM TO!

W czwartek 4 kwietnia Służewski Dom Kultury zebrał największe talenty dzielnicy - wszystko to za sprawą Gali podsumowującej 15. edycję Festiwalu Młodych Artystów Mokotowa - MAM TO! Dzieci i młodzież z aż 11 kategorii konkursowych mieli okazję zaprezentować talenty przed wypełnioną po brzegi widownią. 

 

Wśród obecnych byli przedstawiciele władz dzielnicy oraz instytucji kulturalnych, którzy odpowiadali za przeprowadzone konkursy. Rafał Miastowski - Burmistrz Dzielnicy Mokotów - oficjalnie powitał wszystkich zebranych, a finalistom przekazał gorące gratulacje i słowa wsparcia w dalszym rozwoju artystycznym. Każde z dzieci otrzymało kosz łakoci. Podziękowania zostały również przekazane opiekunom i nauczycielom, bez których nawet największy talent nie mógłby rozbłysnąć.

 

Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa MAM TO! już od 2005 roku daje możliwość młodzieży sprawdzenia się na profesjonalnych scenach dzielnicowych instytucji kultury. W ramach czterech form artystycznych: #obrazu, #słowa, #dźwięku i #ruchu, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mają szansę zadebiutować na scenie i zostać (d)ocenionymi przez profesjonalistów w każdej z dziedzin.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za poświęcony czas i uczestnictwo w tegorocznej edycji festiwalu. Podziękowania należą się również wszystkim instytucjom organizującym konkursy: Dom Kultury Dorożkarnia, Centrum Łowicka, Służewski Dom Kultury, Dom Kultury KADR, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Mokotów".

Do zobaczenia za rok!

Foto: Łukasz Wielgo

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury