Nagłówek artykułów

Koncert

PORANDONOKODOMOTACHI - znaczy DZIECI Z POLSKI

sala widowiskowa / bezpłatne wejściówki /  dostępne w kasie SDK  lub on-line:    Odbierz wejściówkę

Służewski Dom Kultury oraz Polsko-Japońskie Towarzystwo Wymiany Kulturalnej - POLJA (POLANDSHIMINKORYUTOMONOKAI z siedzibą w Hamamatsu) zapraszają na program artystyczny, przygotowany na występy w JAPONII w kwietniu 2019 r. przez Służewski Dom Kultury (Teatr Tańca AFERA) i Fundację im. Ireny Kwiatkowskiej (FIK) z udziałem wokalistek Doroty Jarema i Soni Jarema (The Voice Kids) oraz muzyka Tomasza Szymusia (Taniec z gwiazdami). W rolę Ciotki FIK wcieli się Joanna Pach-Żbikowska.

Kierownictwo projektu PORANDONOKODOMOTACHI:
Polsko-Japońskie Towarzystwo Wymiany Kulturalnej - POLJA
prof. Ryszard Jabłoński, Mieko Kageyama

Reżyseria: Krystyna Kwiatkowska (FIK)
Choreografia: Magdalena Golla (AFERA)
Oprawa muzyczna: Tomasz Szymuś, Daniel Jabłoński
Nagłośnienie: Jarek Regulski
Oświetlenie: Rafał Brześciński
Wsparcie techniczne: Jan Jarema, Jacek Zieliński

Oprawa wokalna (FIK): Dorota Jarema, Joanna Pach-Żbikowska, Sonia Jarema, Zofia Szymuś, Antonina Żbikowska, Julia Jarema

Oprawa taneczna (AFERA): Oliwia Andrzejewska, Natalia Bukowska, Anna Chmielewska, Pola Duc, Joanna Golla, Marta Iwan, Agata Krzątała, Maria Kwasiuk, Ida Leśniak, Alicja Maj, Maja Nowosad, Sonia Pawłowska, Zuzanna Piesiewicz, Natalia Reczek, Natalia Werbanowska, Wiktoria Zagórska

AFERA i FIK uczestniczą w projekcie PORANDONOKODOMOTACHI na zaproszenie Polsko-Japońskiego Towarzystwa Wymiany Kulturalnej - POLJA (POLANDSHIMINKORYUTOMONOKAI z siedzibą w Hamamatsu)

Koncerty dla dzieci i ich rodzin z kraju kwitnącej wiśni odbędą się w ramach wymiany kulturalnej pomiędzy Warszawą a Hamamatsu w roku obchodów 100-lecia podpisania wzajemnych stosunków między Polską i Japonią.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania polskich i japońskich piosenek ludowych we współczesnych aranżacjach, a także fragmentów stałego repertuaru grupy wokalnej FIK oraz Teatru Tańca AFERA.

Czy wiesz, że japońskie dzieci potrafią zaśpiewać "Szła dzieweczka do laseczka" po polsku?! A może i ty spróbujesz zaśpiewać tę samą piosenkę po japońsku?

Zapraszamy 31 marca i 7 kwietnia o godzinie 18:00 do Służewskiego Domu Kultury!

Sala widowiskowa / obowiązują bezpłatne wejściówki

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury