news hhe relacja

Hip-hopowcy z Chorwacji, Węgier, Bułgarii i Polski wspólnie przygotowali wideoklip do muzyki, którą sami stworzyli. To jedno z założeń projektu Hip-Hop Entrepreneurship zrealizowanego w Służewskim Domu Kultury.
Finałowym efektem projektu jest klip przygotowany przez uczestników. Zgodnie z założeniami sami stworzyli muzykę, słowa, a także scenariusz klipu oraz samo jego nagranie i montaż. Oprócz samego wideoklipu młodzi artyści zaprezentowali również swoje umiejętności mieszkańcom Warszawy podczas pokazów na placu przy metrze Centrum. Widowisko przyciągnęło niemałą publikę, ale trema nie pokonała naszych artystów, dzięki czemu pokaz spodobał się publiczności.
To są efekty całego projektu, a co było jego częścią? Przede wszystkim zajęcia artystyczne. Taniec oraz warsztaty muzyczne, na których uczestnicy mogli zdobywać nowe umiejętności oraz wymieniać się zdobytym doświadczeniem. To jednak nie wszystko. Słuchacze mogli zdobyć bardzo istotną dla nich wiedzę - jak posiadaną pasję zamienić w przynoszącą dochody pracę. Uczestniczyli wobec czego w warsztatach dotyczących tworzenia organizacji oraz partnerstw, planowania działań i organizacji wydarzeń, a także samego marketingu i promocji. Projekt finansowany jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+, akcja – Młodzież.

Pozdrawiamy uczestników z Chorwacji, Węgier, Bułgarii oraz Polski i życzymy wielu sukcesów.

Link do galerii zdjęć z projektu: https://www.facebook.com/163124680377080/photos/?tab=album&album_id=1189645371058334
Link do klipu końcowego: https://www.facebook.com/sluzewskidomkultury/videos/1184538691569002/
Link do klipu końcowego: https://www.youtube.com/watch?v=fmTVukub-EoLink do filmu z pokazów w centrum Warszawy: https://www.youtube.com/watch?v=SuHU_KCjIGs

EU flag Erasmus vect POS

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor