imagine news

Konkurs muzyczny - Imagine Poland. Nietypowy konkurs dla młodych muzyków w wieku 13-21 lat, grających muzykę w dowolnym stylu. Zwycięzcy otrzymują m. in. nagrodę w postaci zagwarantowanej sesji nagraniowej.

Grasz własną muzykę? Chcesz podzielić się nią z innymi? Szukasz ludzi, którzy mają podobną zajawkę? Dobrze trafiłeś/łaś!
Zgłoś siebie/swój zespół w ramach internetowych eliminacji do przesłuchań regionalnych Imagine Festival! To nietypowy konkurs dla młodych muzyków w wieku 13-21 lat, w którym w grę wchodzi absolutnie każdy gatunek muzyczny.

Podziel się z nami nagraniem własnej muzyki, dodaj krótkie info o sobie/swoim zespole i wyślij zgłoszenie.
http://poland.imaginefestival.net/

Masz szansę zagrać na profesjonalnej scenie w ramach przesłuchań regionalnych w Twoim regionie, dostać się do finału krajowego w Warszawie, a nawet reprezentować Polskę podczas międzynarodowego finału Imagine Festival 2018. Do zdobycia również nagrody w postaci zagwarantowanej sesji nagraniowej w studio w Warszawie.

The Imagine Festival jest obecny w 8 krajach z całego świata: Belgii, Brazylii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Szwecji oraz Zimbabwe. Organizatorem Imagine Festival jest istniejące od 75 lat i obecne w 47 krajach największe stowarzyszenie zajmujące się muzyką dzieci i młodzieży – JM International. W Polsce Organizatorem jest JM Poland, oficjalna sekcja JMI.


Sala widowiskowa/wstęp wolny

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
23
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor