WOSP SiennaGospelNEWS

G. 15.00 - KONCERT / Zespół Sienna Gospel Choir / bezpłatne wejściówki dostępne od 3 stycznia 2017 / do g.16.00 w kasie SDK, po g.16.00  i w soboty w biurze ochrony

Sienna Gospel Choir to żywiołowy chór specjalizujący się w repertuarze gospel, muzyce dającej ludziom radość i duchowe ukojenie.
Chór powstał przy Stołecznym Zborze Kościoła Zielonoświątkowego na Siennej w 2001 roku z inicjatywy, naszej niezmiennie pełnej energii, dyrygentki Anny Bajak i już rok później został wyróżniony pierwszą nagrodą na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Kwidzynie. Od ponad 12 lat śpiewamy i ewangelizujemy koncertując w kraju i zagranicą. Wielokrotnie braliśmy udział w znaczących wydarzeniach muzycznych, międzynarodowych festiwalach i projektach.

Sienna Gospel Choir, od wielu lat chętnie angażowane jest przy dużych produkcjach telewizyjnych i radiowych. Z wielką radością też włączamy się, a niejednokrotnie współorganizujemy, lokalne oraz ogólnopolskie akcje charytatywne, działając na rzecz tych, którym muzyka gospel może nieść prawdziwie Dobrą Nowinę.
W Sienna Gospel Choir śpiewa obecnie blisko 60 osób, które łączy ponadwyznaniowy charakter chóru oraz ta sama miłość – do muzyki gospel! Współpracujemy z wieloma utalentowanymi wokalistami i instrumentalistami. Co roku z radością witamy w swoich szeregach nowych miłośników gospel i wspólnie, z pasją dążymy do dalszego muzycznego oraz duchowego rozwoju grupy.
Od 2012 roku przy chórze działa mały skład wokalny, Sienna Singers, stworzony z solistów i wieloletnich chórzystów „mass choir”. W naszej „muzycznej rodzinie” śpiewają też najmłodsi, których serdecznie zapraszamy do chóru dziecięcego Sienna Gospel Young. Wszystkich natomiast, zachęcamy do złapania muzycznego bakcyla, w powstałej przy chórze wokalno-instrumentalnej Szkole Gospel!

WOŚP SiennaGospelfoto02s WOŚP SiennaGospelfoto01s WOŚP SiennaGospelfoto03s

 

 

naglowek PROGRAMOK 25wosp

naglowek AUKCJA 25wosp

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor