mam

Mała Akademia Muzyki
MAŁA AKADEMIA MUZYKI – „Christmas time”. Najmłodszych słuchaczy w świąteczny nastrój wprowadzi wokalistka Ola Nowak.
Gospodarzem spotkania będzie Igor Przebindowski.
Sala widowiskowa/wstęp wolny

Godziny audycji: 10.00, 11:15 oraz 12:15.
Rezerwacje: Jacek Zieliński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sala widowiskowa/wstęp wolny.

Mała Akademia Muzyki - to już 8 lat! Ponad 100 audycji,ok.70 zaproszonych gosci muzykow,wokalistow.

MAM to muzyczne spotkania dla dzieci, to zabawa i nauka w jednym.

Raz w miesiącu w Służewskim Domu Kultury zapraszamy najmłodszych widzów do wzięcia udziału w audycjach muzycznych poświęconych temu, jak tworzyć i bawić się muzyką. Gospodarzem każdego spotkania jest Igor Przebindowski, człowiek orkiestra, doświadczony muzyk, kompozytor filmowo-teatralny. W trakcie audycji uczestnicy przekonają się, jak piękny i bogaty jest świat muzyki.Poznajemy różne gatunki muzyki,od muzyki klasycznej,poprzez jazz,muzykę improwizowaną,do world music.
Dowiemy się np. jak działają poszczególne instrumenty albo czym różni się disco od klasyki. Wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, najciekawszymi muzykami/artystami polskiej sceny muzycznej, odkrywamy i rozwijamy dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię.

W Małej Akademii Muzyki brali udział znakomici muzycy i wokaliści m.in. : Kasia Klich,Sambor Dudziński,Mika Urbaniak,Ferid Lakhdar,Krzysztof KASA Kasowski, Lidia Kopania,Sqbass,Dj Adamus,Ania Karamon,Ola Nowak,Georgina Tarasiuk,Kari Amirian, Marcin Nowakowski,Dawid Lubowicz,Krzysztof Lenczowski,Marcin Partyka,Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki,Wojtek Kidoń,Maciej Trifonidis,Miłosz Gawryłkiewicz,Fryderyk Młynarski, Robert Cichy,Marcin Rumiński,Tomek Busławski,Maciek Starnawski,Maciek Matysiak,Dorifi, Kuba Szydło,Sebastian Wypych...

Audycje są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych/szkolnych.

Poprzedni
kwiecień 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27 28 29 30 31
2
3
5
12
13
14
15
16
17
20
24
26
28
30

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliawiolWEB BELKA

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor