tup news

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Służewski Dom Kultury otrzymał nominację do prestiżowej nagrody w konkursie TUP na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce '2018.

Jest to już dwunasta edycja konkursu, której organizatorem jest Towarzystwo Urbanistów Polskich oraz Związek Miast Polskich. Podstawowe kryteria oceny zgłaszanych przestrzeni odnoszą się do kreowania ładu przestrzennego oraz podnoszenia atrakcyjności danego miejsca. Organizatorzy doceniają rozwiązania poprawiające jakość życia mieszkańców w tym osób niepełnosprawnych,  ochronę walorów przyrodniczych oraz podkreślanie dziedzictwa kulturowego przestrzeni, zarówno trwałymi środkami architektonicznymi, jak i oświetleniem czy innymi formami oddziaływania na percepcję krajobrazu. Ponadto uwagę zwraca się na finansowanie inwestycji i racjonalne wykorzystanie funduszy europejskich, samorządowych i prywatnych. 

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w czasie Kongresu Urbanistyki Polskiej 20-22 czerwca w Gdyni. Trzymajcie kciuki!
Gratulujemy również wszystkim nominowanym. 

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj 

Poprzedni
maj 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30
1
2
3
9
10
15
21
24
25
27
29
31
1 2 3

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor