mlodzi pisanie news

„Warsztaty pisania” - twórcze pisanie dla seniorów i nie tylko....

Warsztaty Twórcze pisanie - przeznaczone głównie dla osób, które brały już udział w zajęciach i chcą pójść krok dalej. Będziemy szlifować swoje umiejętności, szukać nowych tematów, bawić się słowami.
Sala plastyczna. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem SDK (22) 843-91-01 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat” zaprasza na cykl trzech bezpłatnych warsztatów pisarskich .Organizatorzy zapewniają przyjazną atmosferę, mnóstwo inspiracji, profesjonalnych wykładowców, słodki poczęstunek i prezenty książkowe. Zajęcia organizowane są z myślą o osobach, które mają chęć się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i czerpać z tego przyjemność. Odnajdą się na nich zarówno początkujący, jak i ci , którzy od dawna piszą do szuflady albo dla wąskiego grona odbiorców, a potrzebują dodatkowych wskazówek, inspiracji i motywacji do pracy. Będzie można przyjemnie i twórczo spędzić czas, poćwiczyć wyobraźnię i umiejętności językowe.

  • Każdy uczestnik otrzyma pakiet dodatkowych materiałów szkoleniowych i dyplom / zaświadczenie o udziale w cyklu szkoleń.

 

Poprzedni
październik 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
25 26 27 28 29 30
5
11
13
16
23
24
25
26
30
31
1 2 3 4 5

BOX REPERTUAR

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor