zanim news

Dziewięciodniowe warsztaty adaptacyjne dla dzieci, które we wrześniu rozpoczynają edukację przedszkolną.

Termin: 21-31 sierpnia codziennie od poniedziałku do piątku
Godziny trwania zajęć:
9:30-10:30   - pierwsza grupa
10:45-11:45 - druga grupa

Czwarta edycja projektu pozwalającego trzylatkom na stopniowe oswojenie się z grupą rówieśniczą i przyswojenie nowych zasad. Zajęcia odbywają się dzień po dniu o tej samej porze. Trwają godzinę, ale potem z nowymi kolegami i koleżankami można pozostać na terenie SDK, który kusi placem zabaw, ogrodem, kawiarnią, możliwością odwiedzania kóz i spacerowania po parku.

Miejsce jest przystosowane dla maluchów: przyjazne, kolorowe, z niziutkimi krzesełkami i milutką wykładziną do siedzenia. Dorośli na pierwszych zajęciach mogą uczestniczyć wraz z dziećmi.
Podczas drugich i trzecich przyglądają im się z boku. Na czwartych zajęciach ławki dla opiekunów ustawione są w taki sposób, że słyszymy dzieci, ale ich nie widzimy. W drugim tygodniu dystans się zwiększa-w ostatnim dniu opiekunowie są poza zasięgiem wzroku i słuchu. 

Warsztaty prowadzi doświadczony w pracy z maluchami pedagog Kamila Calińska. W programie zajęć oprócz zabawy i integracji pojawią się również elementy przydatne w przedszkolu, takie jak sprawdzanie listy obecności, przebieranie się w pidżamę, składanie ubranek, chowanie do worka. Dlatego proszę Państwa o wyposażenie dzieci w podpisaną pidżamkę, najlepiej w również podpisanym worku-te akcesoria będą potrzebne również w przedszkolu.

Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem, przypuszczalnie będą dwie grupy dzieci. Dlatego proszę w zgłoszeniu mailowym oprócz imienia, nazwiska, daty urodzenia dziecka oraz
telefonu kontaktowego do rodziców/opiekunów o podanie nazwy i adresu przedszkola, do którego dostało się dziecko. To pozwoli mi na umieszczenie dzieci z tego samego przedszkola w jednej
grupie.

Grupy będą tworzone tak, aby dzieci z tego samego przedszkola były razem. To oznacza, że miejsca w grupach będą przydzielane.

Zapisy od 21 lipca drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W treści zgłoszenia proszę o następujące dane: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna oraz nazwa i adres przedszkola,do którego dziecko będzie
uczęszczać. 
Do 18 sierpnia zostaną Państwo poinformowani, do której grupy dziecko zostało zapisane.
Koszt zajęć: 100 zł (9 godzin)

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
23
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor