kulturowe news

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie dyskusyjne w ramach warsztatów kulturowych w Hip-Hop Akademii / Służewskim Domu Kultury.

Tym razem tematem spotkania, które poprowadzi Kamil Jaczyński, będzie 2 Edycja Music Export Conference, a gościem spotkania będzie Anna Ceynowa z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W planie podsumowanie, refleksje, uwagi po konferencji. Zapraszamy do udziału zarówno uczestników,, jak i osoby, które chcą usłyszeć o niej więcej.

Termin: czwartek 19 października 2017, godz. 18:00 do 20:00;
ul. Bacha 15 // Salonik Literacki
WSTĘP WOLNY

Na czym polegają Warsztaty Kulturowe Hip-Hop Akademii?

To zajęcia teoretyczne z zakresu wiedzy na temat branży muzycznej, kultury Hip-Hop oraz jej wszystkich elementów, takich jak: Taniec, Rap, Dj'ing, Graffiti czy Beatbox. Prowadzi je Kamil "Jakuza" Jaczyński dyrektor wykonawczy Wytwórni Muzycznej Wielkie Joł.

Na warsztaty zapraszane są osoby znane i ściśle związane ze sceną Hip-Hop. Do tej pory gościliśmy m. in.
Tede, Ero, Numer Raz, Kasta, Wsz, Muflon, Procente, Pare Słów, Cybe, Forin, Bboy Kfiatek, Zaku, Bboy Zajcew, Pejot, TikTak, Blady Kris i wielu innych znanych i lubianych artystów Kultury Hip-Hop. Zajęcia cieszą się zainteresowaniem ze względu na profesjonalny i nowatorski sposób ich prowadzenia.

 

Poprzedni
czerwiec 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
4
8
15
23
1

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor