warsztaty spacer news

Warsztaty plastyczne z Franciszkiem Orłowskim - spacer jako metoda twórcza.

Służewski Dom Kultury zaprasza na warsztaty otwierające na zagadnienia związane ze sztuką współczesną oraz wprowadzenie do praktyk artystycznych wyzwalających kreatywność. Tematem warsztatów będzie spacer traktowany jako metoda twórcza. Prowadzącym będzie Franciszek Orłowski - artysta oraz edukator.

Warsztaty posiadają charakter partycypacyjny i dedykowane są szerokiej grupie uczestników. Mile widziany jest każdy, kto chciałby dowiedzieć się, czym może być sztuka współczesna, jednak nie miał jeszcze okazji wypróbowania swojej kreatywności w praktyce. Zapraszamy również studentów kierunków artystycznych, którzy mieli już wcześniej okazje zmierzenia się z zagadnieniem rzeźby, performatywności czy działaniami o charakterze przestrzennym. W związku ze sporym zainteresowaniem organizowane są zapisy drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty będą się składać z wprowadzenia teoretycznego dotyczącego roli jaką odgrywał i odgrywa w sztuce spacer i w jak różnorodny sposób staje się on metodą twórczą mogącą aktywować uczestników warsztatów. Warsztaty mają również charakter praktyczny i każdy z uczestników spróbuje podczas pierwszych spotkań przygotować własne działania, które będą rozwijane podczas kolejnych zajęć dotyczących różnorodnych metod twórczych. Podczas każdej sesji warsztatów w formie wprowadzenia zostaną zaprezentowane nagrania wideo, fotografie oraz wizualizacje.
Spotkania trwają po 3 godziny

* w późniejszym terminie wybrane działania zostaną zaprezentowane w Służewskim Domu Kultury

Poprzedni
wrzesień 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28 29 30 31
1
3
4
7
11
13
18
19
20
25
26
27
28
29
1

WEB BelkaBoczna 2017PD

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliawiolWEB BELKApink

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor