mlodzi pisanie news

„Warsztaty pisania” - twórcze pisanie dla seniorów i nie tylko....
Zapraszamy na nowy cykl warsztatów dla seniorów - twórcze pisanie - start cyklu już 4.12.2016 r.

Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów „Koncentrat” zaprasza na cykl trzech bezpłatnych warsztatów pisarskich .Organizatorzy zapewniają przyjazną atmosferę, mnóstwo inspiracji, profesjonalnych wykładowców, słodki poczęstunek i prezenty książkowe. Warsztaty będą poświęcone spisywaniu wspomnień i rodzinnych opowieści, inspiracji do pisania dostarczą uczestnikom m.in. fotografie z rodzinnych albumów, pamiątkowe przedmioty, listy i pocztówki sprzed lat, dzienniki i pamiętniki. Zajęcia organizowane są z myślą o osobach, które mają chęć się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i czerpać z tego przyjemność. Odnajdą się na nich zarówno początkujący, jak i ci , którzy od dawna piszą do szuflady albo dla wąskiego grona odbiorców, a potrzebują dodatkowych wskazówek, inspiracji i motywacji do pracy. Będzie można przyjemnie i twórczo spędzić czas, poćwiczyć wyobraźnię i umiejętności językowe.

  • Każdy uczestnik otrzyma pakiet dodatkowych materiałów szkoleniowych i dyplom / zaświadczenie o udziale w cyklu szkoleń.
  • Odbędzie się też podsumowujące warsztaty spotkanie integracyjne (termin zostanie ustalony na zajęciach), na którym każdy dostanie w prezencie wybraną nowość książkową.

Organizatorzy zapewniają przyjazną atmosferę, słodki poczęstunek i profesjonalnych wykładowców, którzy zaproponują ciekawe ćwiczenia i podpowiedzą, jak pracować nad swoimi tekstami.  Zajęcia odbywają się w czasie przedświątecznym – warto skorzystać z okazji i w tym roku podarować w prezencie komuś bliskiemu coś naprawdę wyjątkowego, a więc napisaną specjalnie dla niego opowieść. 

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „PISZEMY+ po raz czwarty” – podczas dwóch poprzednich edycji w zajęciach pisarskich wzięło udział ponad 1,5 tys. seniorów z całej Polski. Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Patronat nad projektem objął „Głos Seniora” oraz „Gazeta Senior”, portale cafesenior.pl, GazetaSenior.pl oraz seniorzy24.pl 

Terminy spotkań w Służewskim Domu Kultury przy ulicy J.S.Bacha 15:
4.12, 11.12, 17.12 w godzinach 9.30-12.00 ( sala plastyczna )

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor