AFERA KONTRA CAST 2017i18A 1 kopia

Lubisz tańczyć?? Scena to twój żywioł?? Nie boisz się wyrażać swoich emocji??

Teatr Tańca AFERA/KONTRA zaprasza młodych tancerzy do zespołu, który pracuje w technice tańca współczesnego z domieszką jazzu i teatru ruchu. Choreografem i trenerem grupy jest Magdalena Golla - tancerz, pedagog tańca, uczestnik wielu warsztatów artystycznych. Magda jest reżyserem i autorką choreografii trzech dotychczas zrealizowanych spektakli zespołu: "Uciekinier", "ID, EGO, SUPER..", "KRÓLOWA". Tancerze i tancerki TT AFERA/KONTRA uczestniczą w licznych występach, pokazach, festiwalach i konkursach odbywających się w kraju i za granicą.

Nasze próby odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki i czwartki, w Służewskim Domu Kultury (http://sdk.waw.pl/pracownie/dla-dzieci-i-mlodziezy/grupa-taneczne-afera-kontra).

Zapraszamy na zajęcia próbne 10 września w g. 16:00 do Służewskiego Domu Kultury, ul. Bacha 15 (niedaleko metra Służew) lub do kontaktu z opiekunem grupy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cast 3 kopia

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor