ZANIM PÓJDĘ DO PRZEDSZKOLA
Dziesięciodniowe warsztaty adaptacyjne dla dzieci, które we wrześniu rozpoczynają edukację przedszkolną.

zanimpojdedoprzedszk2Termin: 17,18,19,22,23,24,25,29,30,31 sierpnia

Uwaga: zajęcia rozpoczynają się w środę 17.08 -do piątku 19.08 pierwsza transza,w następnym tygodniu od poniedziałku 22.08 do czwartku 25.08 oraz od poniedziałku 29.08 do środy 31.08 w tygodniu ostatnim.

To już trzecia edycja projektu pozwalającego trzylatkom na stopniowe oswojenie się z grupą rówieśniczą i przyswojenie nowych zasad. Zajęcia odbywają się dzień po dniu o tej samej porze. Trwają godzinę,ale potem z nowymi kolegami i koleżankami można pozostać na terenie SDK,który kusi placem zabaw,ogrodem,kawiarnią,możliwością odwiedzania kóz i jeszcze innymi...

Miejsce jest przystosowane dla maluchów: przyjazne,kolorowe,z niziutkimi krzesełkami i milutką wykładziną do siedzenia. Dorośli na pierwszych zajęciach mogą uczestniczyć wraz z dziećmi. Podczas drugich i trzecich przyglądają im się z boku. Na czwartych zajęciach ławki dla opiekunów ustawione są w taki sposób,że słyszymy dzieci,ale ich nie widzimy po to,aby finalnie podczas zajęć siedzieć poza salą (najlepiej w kawiarni ;))

Warsztaty prowadzi doświadczony w pracy z maluchami pedagog Kamila Calińska. W programie zajęć oprócz zabawy i integracji pojawią się również elementy przydatne w przedszkolu,takie jak sprawdzanie listy obecności,przebieranie się w pidżamę,składanie ubranek,chowanie do worka. Dlatego proszę Państwa o wyposażenie dzieci w podpisaną pidżamkę,najlepiej w również podpisanym worku-te akcesoria będą potrzebne również w przedszkolu.2815 kopia

Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem,przypuszczalnie będą dwie grupy dzieci. Dlatego proszę w zgłoszeniu mailowym oprócz imienia,nazwiska,daty urodzenia dziecka oraz telefonu kontaktowego do rodziców/opiekunów o podanie nazwy i adresu przedszkola,do którego dostało się dziecko. To pozwoli mi na umieszczenie dzieci z tego samego przedszkola w jednej grupie.

Godziny trwania zajęć:
9:30-10:30 pierwsza grupa
10:45-11:45 druga grupa

Grupy będą tworzone tak,aby dzieci z tego samego przedszkola były razem. To oznacza,że miejsca w grupach będą przydzielane.

2816 kopiaZapisy od 15 lipca drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści zgłoszenia proszę o następujące dane: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna oraz nazwa i adres przedszkola,do którego dziecko będzie uczęszczać.

Do 15 sierpnia zostaną Państwo poinformowani,do której grupy dziecko zostało zapisane.
Koszt zajęć: 100 zł (10 godzin)

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor