Warsztaty „Studia Wyobraźni Cartoon Network”
W pierwszy dzień akcji „Lato w mieście” 27 czerwca, Cartoon Network i Służewski Dom Kultury zaprasza dzieci do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach „Studia Wyobraźni Cartoon Network”, podczas których będą mogły poznać techniki tworzenia i opracowania kreskówek. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 6-12 lat i prowadzone będą w trzech grupach tematycznych: rysunek, scenorys i animacja. Warsztaty są bezpłatne, jednak by zapewnić sobie na nich miejsce, najlepiej wysłać wcześniejsze zgłoszenie.


latowm cr• Grupa pierwsza: RYSUNEK, godziny: 11:00, 12:30 i 14:00.
• Grupa druga: SCENORYS (storytelling - rysunek z podziałem na sceny) godziny: 11:00, 12:30 i 14:00.
• Grupa trzecia: ANIMACJA (krótki film wideo), godziny: 11:00, 13:15.

Każde dziecko może wziąć udział we wszystkich zajęciach tematycznych pod warunkiem wcześniejszego zapisu. Warsztaty z rysunku i scenorysu będę trwały 1 godzinę, a z animacji 2 godziny. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu zarejestrowania dziecka przez opiekuna/rodzica.
Tematyka warsztatów
Nad programem merytorycznym warsztatów będzie czuwać Teresa Starzec, współzałożycielka Fundacji Atelier www.atelier.org.pl, która uwielbia sztukę i codziennie wspiera najmłodszych w odkrywaniu i realizowaniu swoich artystycznych pomysłów. Podczas warsztatów dzieci będą mogły stworzyć własne wyjątkowe projekty i zgłosić je do konkursu Studia Wyobraźni Cartoon Network. Szczegóły dostępne na stronie konkursowej imaginationstudios-konkurs.cartoonnetwork.pl.
Zapisy na warsztaty
Prosimy o zgłaszanie dzieci na warsztaty na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w treści maila:
1. Imię, nazwisko i wiek dziecka,
2. Imię i nazwisko opiekuna oraz telefon kontaktowy,
3. Temat warsztatów oraz godzinę.
Zgłoszenia będą również przyjmowane w sekretariacie Służewskiego Domu Kultury. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i podpisanie formularza uczestnictwa przez opiekuna dziecka w dniu warsztatów. Formularz do pobrania poniżej oraz w sekretariacie SDK.

Warunki uczestnictwa
1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie dziecka i przesłanie niezbędnych informacji na podany mail oraz wypełnienie i podpisanie formularza uczestnictwa przez opiekuna dziecka.
2. Zajęcia mają charakter bezpłatnych warsztatów przeznaczonych dla dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa).
3. Dzieci pozostają pod opieką instruktora tylko w trakcie warsztatów, dlatego przypominamy o terminowym odbieraniu dziecka po zakończonych zajęciach.
4. Liczba dzieci uczestniczących w zajęciach ograniczona jest pojemnością poszczególnych pracowni.
Materiały do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy na warsztaty„Studia Wyobraźni Cartoon Network"

latowm ct www

 
styczeń 2018
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
20
27
28
29
30
31
1 2 3 4

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

dyktando modul

zwm2018 modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor