Jeszcze tylko do 14.06 możecie zobaczyć wystawę Mileny Raczkowskiej w Galerii przy Kozach. Jest to sztuka, która zachwyci każdego. Takie są prace Mileny Raczkowskiej, które goszczą w Galerii przy Kozach. Przyjdź i zobacz fantastyczne obrazy namalowane przede wszystkim z myślą o dziecięcym pokoju.
Galeria/wstęp wolny

MILENA RACZKOWSKA 3 Milena Raczkowska
Inżynier ogrodnictwa i magister Wydz. Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Absolwentka warszawskiej ASP (dyplom w pracowni prof. Leona Tarasewicza). Milena Raczkowska to artystka poszukująca. Można nawet powiedzieć, że twórczość jest dla niej sposobem bycia i formą istnienia. Projektuje lalki, scenografię i kostiumy jest także twórczynią autorskich kolekcji ubiorów. Bliskie jej są działania upowszechniające plastykę oraz edukujące dzieci i młodzież. Artystka często zmienia pole działań. Jest jednak taka dziedzina artystycznej działalności, przy której trwa – to malarstwo. Bardzo osobiste, indywidualne, o niepowtarzalnej, oniryczno-baśniowej poetyce.

Wystawa Mileny Raczkowskiej w Galerii Przy Kozach,milena1 zawiera jej prace najnowsze, w znacznej części powstałe w 2016 roku. Wiele z nich artystka namalowała z myślą o dziecinnym pokoju. Milena Raczkowska była stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2014. Od jesieni roku 2014 mieszka i pracuje w Wlk. Brytanii. Nie zaniedbuje jednak kontaktów z krajem.

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliawiolWEB BELKA

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor