Nagłówek artykułów

Pracownie

Chór mam

Chór Mam to zajęcia umuzykalniające dla mam z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat.

Na zdjęciu widzimy mamę z małym dzieckiem. Mama trzyma w rękach kartkę z nutami.

 

Mamy pod kierunkiem wykształconej dyrygentki uczą się emisji głosu, ośmielają się do śpiewu i uczą się wspólnie śpiewać proste utwory klasyczne, tradycyjne i rozrywkowe. Dzieci w tym czasie robią, co chcą i co potrafią (w  zależności od wieku), i oczywiście chłoną muzykę. Na zajęciach odnajdą się mamy z doświadczeniem muzycznym i takie, które dotąd nie śpiewały ani trochę - jedynym warunkiem jest chęć śpiewania!

 

O instruktorce

 

Magdalena Trzcionkowska - dyrygentka, wokalistka, trenerka wokalna. Jest dyrektorką artystyczną i dyrygentką chórów Vox Amicorum i Allegrezza del Canto. Pracuje także jako wykładowca Szkoły Śpiewu Liturgicznego, gdzie uczy emisji głosu, czytania nut, czasem też dyrygowania i śpiewania w chórze. Nieustannie zgłębia tajniki funkcjonowania głosu pracując w nurcie FLOW Phonathion (fizjologiczny trening głosu wg dr. H. Noé). Razem ze swoimi uczniami i chórzystami szuka wolności w głosie, dumy z jego posiadania i radości ze śpiewu.

 

Zgłoszenia ma warsztaty przyjmujemy drogą mailową. 

Zgłoszenie uczestnika na warsztaty jest równoznaczne z wydaniem zgody na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (adres e-mail, imię oraz nazwisko, ewentualnie nr. tel.) przez Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, ul. J. S. Bacha 15, 02-743 Warszawa, tel. (22) 843-91-01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zwanym Administratorem Danych Osobowych, tylko i wyłącznie w celu zapisu. Dane będą przetwarzane przez okres trwania warsztatów oraz po ich zakończeniu, do zakończenia sezonu artystycznego, w celach roszczeniowych. Dane nie będą udostępniane, ani przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Proszę pamiętać, że przysługują Państwu następujące prawa: anulowania wydanej zgody, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. W każdej chwili mogą Państwo złożyć skargę do organu nadzorczego (UODO) lub skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Informacje

  • Prowadzenie:  Magdalena Trzcionkowska
  • Sala taneczna
  • Wtorki, godz. 10:30 -12:00 
  • Wiek: warsztaty rodzinne
  • Koszt: 20,00 zł wejściówka
  • Pierwsze zajęcia w sezonie: 1. października
  • Maksymalna ilość uczestników:
  • Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca: