Nagłówek artykułów

Pracownie

Zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci

Zajęcia przeznaczone dla maluszków w wieku 2-3 lata, które dopiero szykują się do pójścia do przedszkola. Na zajęciach dzieci uczą się funkcjonowania w grupie i przyswajają zasady wspólnej zabawy. 

 

Na pierwszym planie zdjęcia widoczny jest stół na którym znajdują się zabawki. Na drugim planie widoczne są dzieci uczestniczące w warsztatach.

Na zajęciach dzieci uczą się funkcjonowania w grupie i przyswajają zasady  wspólnej zabawy. Oprócz tego poprzez zabawę uczą się podstawowych pojęć, takich jak: nazwy kolorów, kształtów, pojęć przeciwstawnych (góra-dół, zimno-ciepło itp.), dni tygodnia, nazywania uczuć. Nie brakuje też muzyki, tańca, zabaw plastycznych, podczas których pomagają dorosłym wykonać zabawki z papieru, plasteliny, rolek po papierze, czy pudełek. Za każdym razem odwiedza je Pan Emilian- pacynka, która czyta im bajeczki i wierszyki.

 

Zajęcia w przyjaznej dzieciom, kolorowej przestrzeni prowadzi Kamila Calińska - aktorka i pedagog. Od 2006 roku związana ze Służewskim Domem Kultury, w którym prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów wg autorskiego programu. Od momentu oddania do użytku obecnej siedziby SDK prowadzi również warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 4-12 lat.


Na zdjęciu częściowo widać trójkę małych dzieci bawiących się na kolorowej podłodze.    Na zdjęciu widoczna jest grupa małych dzieci bawiących się na scenie teatralnej. Zapisz na warsztaty - I grupa      Zapisz na warsztaty - II grupa     Zapisz na warsztaty - III grupa     Zapisz na warsztaty - IV grupa

 

 

Informacje:

 • Prowadzenie: Kamila Calińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Zapisy on-line przez www.strefazajec.pl
 • Antresola Pracowni Plastycznej
 • I grupa: wtorek i czwartek godz. 9:30 - 10:15 (I grupa: 1,5 do 2,5 roku)
 • II grupa: wtorek i czwartek godz. 10:30 - 11:15  (II grupa: 1,5 do 2,5 roku)
 • III grupa: wtorek i czwartek godz. 11.30 - 12.15 (III grupa: 2,5 roku - 3,5 roku)
 • IV grupa: środa i piątek godz. 9.30 - 10.15 (IV grupa: 1,5 do 2,5 roku )
 • Koszt: 120,00 zł miesięcznie
 • Pierwsze zajęcia w sezonie: pierwszy tydzień września
 • Maksymalna ilość uczestników: 18
 • Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:

- przez serwis internetowy Strefazajęć.pl (www.strefazajec.pl), wykonując PRZELEW na podany numer konta w serwisie
- lub gotówką w kasie SDK: poniedziałek - piątek w godzinach 11:00-15:00