Nagłówek artykułów

Pracownie

Joga

Zapraszamy na zajęcia unikalej linii łagodnej yogi dla każdego. Uczymy różnych asan w sposób gruntowny, a jednocześnie pełen radości i zabawy.

 

 Na zdjęciu widzimy dłonie kobiety, która zwija matę do jogi.

O nas:

Szkoła Sri Sri Yogi jest jednym z popularnych w świecie programów międzynarodowej Fundacji Art of Living (konsultant przy Organizacji Narodów Zjednoczonych). Działamy w ponad 152 krajach, od 35 lat promując zdrowy styl życia, ucząc sposobów redukcji stresu oraz poprawy zdrowia fizycznego i jakości życia na gruncie prywatnym i zawodowym.

  

Dla kogo:

W sesjach i warsztatach uczestniczyło jak dotąd ponad 30 milionów osób na całym świecie. Nasze zajęcia mają przeznaczenie ogólnodostępne i w każdym wieku oraz adresowane są do określonych grup np.: do seniorów, dzieci czy młodzieży, kadr kierowniczych, artystów, a nawet więźniów i osób uzależnionych.

 

Co zyskasz:

poprawa stanu zdrowia, regeneracja kręgosłupa(łagodzi bóle pleców), nawilżenie i wzmocnienie stawów, wiązadeł i mięśni, lepsza praca narządów wewnętrznych, młody wygląd, regulacja wagi ciała, wyższy poziom energii, pogoda ducha, prawidłowy oddech, lepszy sen, wolniejsza od myśli głowa, umiejętność efektywnego relaksu

  

... Nie jesteś w nastroju. Twoje ciało jest zesztywniałe, masz inne rzeczy do zrobienia, nie możesz uspokoić głowy... Wtedy ruszaj na matę!
Zapisz się na warsztaty

 

Informacje:

  • czwartek 19.30-21.00
  • Wiek: od 16 lat
  • Koszt: 100 zł miesięcznie
  • Pierwsze zajęcia w sezonie: 12. września
  • Maksymalna ilość uczestników: 20
  • Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:

- przez serwis internetowy Strefazajęć.pl (www.strefazajec.pl), wykonując PRZELEW na podany numer konta w serwisie
- lub gotówką w kasie SDK: poniedziałek - piątek w godzinach 11:00-15:00