Nagłówek artykułów

Pracownie

Pracownia fotografii artystycznej

Od pomysłu do realizacji

Na zdjęciu interfejs graficzny programu do obróbki zdjęć oraz grafiki.

Czym jest dobry projekt fotograficzny? Czy fotografia więcej pokazuje czy ukrywa? Jak dokonać wyboru zdjęć i ułożyć cykl? Jak zbudować narrację?

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą w świadomy sposób rozwijać swoją karierę fotograficzną. Pracujemy nad rozwojem autorskich projektów fotograficznych. Projektujemy książki fotograficzne, portfolia i wystawy.Portret instruktora p. Krzysztofa PacholakaKrzysztof Pacholak - Krzysztof Pacholak (1986). Fotograf dokumentalista, kurator, animator kultury. Koordynator projektów fotograficznych w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych "ę". Opiekun artystyczny wystaw i photobooków, twórca programu „Migawki“ dla młodych artystów-fotografów, tutor w programach „Fotoprezentacje“, "Polis(h) Photo Lab“, "Polska.Doc“. Jest członkiem sieci Latających Animatorów Kultury. Kurator i członek rady programowej TIFF Festival. Prowadzi autorską "Pracownię fotografii artystycznej" w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz fotografię w Instytucie Twórczej Fotografii w Opawie (Czechy). Krzysztof to nasz główny animator i coach. Praca w grupie to ogromna siła, a on potrafi zmotywować i wyciągnąć z grupy (i jednostki) to co najlepsze! Sam jest fotografem. Uczy fotografii, ale też pracy z modelem, czy niepoddawania się w długofalowym projekcie, itd.

 

Zapisz się na warsztaty

 

Informacje:

  • Prowdzący: Krzysztof Pacholak
  • Zapisy on-line przez www.strefazajec.pl
  • Pracownia foto
  • Poniedziałek, w godz.  18.00 - 20.00
  • Wiek: od 16 lat
  • Koszt: 240 zł / miesięcznie
  • PIerwsze zajęcia w sezonie: 14. października
  • Maksymalna ilość uczestników: 12
  • Informacje: koordynacja - Joanna Kinowska: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje opłacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:

- przez serwis internetowy Strefazajęć.pl (www.strefazajec.pl), wykonując PRZELEW na podany numer konta w serwisie
- lub gotówką w kasie SDK: poniedziałek - piątek w godzinach 11:00-15:00

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury