mamMała Akademia Muzyki - to już 8 lat! Ponad 100 audycji,ok.70 zaproszonych gosci muzykow,wokalistow.

MAM to muzyczne spotkania dla dzieci, to zabawa i nauka w jednym.

Raz w miesiącu w Służewskim Domu Kultury zapraszamy najmłodszych widzów do wzięcia udziału w audycjach muzycznych poświęconych temu, jak tworzyć i bawić się muzyką. Gospodarzem każdego spotkania jest Igor Przebindowski, człowiek orkiestra, doświadczony muzyk, kompozytor filmowo-teatralny. W trakcie audycji uczestnicy przekonają się, jak piękny i bogaty jest świat muzyki.Poznajemy różne gatunki muzyki,od muzyki klasycznej,poprzez jazz,muzykę improwizowaną,do world music.
Dowiemy się np. jak działają poszczególne instrumenty albo czym różni się disco od klasyki. Wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, najciekawszymi muzykami/artystami polskiej sceny muzycznej, odkrywamy i rozwijamy dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię.

W Małej Akademii Muzyki brali udział znakomici muzycy i wokaliści m.in. : Kasia Klich,Sambor Dudziński,Mika Urbaniak,Ferid Lakhdar,Krzysztof KASA Kasowski, Lidia Kopania,Sqbass,Dj Adamus,Ania Karamon,Ola Nowak,Georgina Tarasiuk,Kari Amirian, Marcin Nowakowski,Dawid Lubowicz,Krzysztof Lenczowski,Marcin Partyka,Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki,Wojtek Kidoń,Maciej Trifonidis,Miłosz Gawryłkiewicz,Fryderyk Młynarski, Robert Cichy,Marcin Rumiński,Tomek Busławski,Maciek Starnawski,Maciek Matysiak,Dorifi, Kuba Szydło,Sebastian Wypych...

Audycje są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych/szkolnych.

igorYgor Przebindowski – multiinstrumentalista, aranżer,kompozytor i producent. Absolwent Akademii muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej) – w klasie wibrafonu. Uczeń wybitnego wibrafonisty Bernarda Maselego. Autor muzyki teatralnej i filmowej.Na stałe współpracuje z programem “Kuba Wojewódzki show” gdzie odpowiada za oprawę muzyczną programu. Współpracuje z takimi artystami: Reni Jusis,Halina Mlynkova,Ania Dąbrowska,Kasia Groniec,Michał Urbaniak...

 

Jeżeli chcesz uczestniczyć w Małej Akademii Muzyki zgłoś się - rezerwacje: Jacek Zieliński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WMWm1Wm2Wm3

Zapraszamy!

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor