przypadek miasto

Zabierzemy dzieci w architektoniczną podróż przez wieki. Zaczniemy od egipskich piramid i miast budowanych przez Inków i Majów, a skończymy na współczesnej architekturze… a nawet pójdziemy dalej i wyobrazimy sobie, co może powstać w przyszłości! Dzięki bogatym materiałom wizualnym dzieci zobaczą, jak wyglądały dawne miasta i architektura oraz jak buduje się współcześnie.

Podczas warsztatów wcielimy się także w architektów z najróżniejszych epok oraz zakątków świata i będziemy budować własne miasta i obiekty. Będziemy ciąć, kleić, składać, malować, planować i ustawiać. Inspirując się historią, uruchomimy dziecięcą wyobraźnię.

Dla kogo?

Dla dzieci w wieku 6–10 lat wraz z opiekunami

Kiedy?

Co sobota od 16 września do 9 grudnia 

 

PM www visual

Co?

W ramach cyklu “Przypadek miasto 3” przeprowadzimy 12 warsztatów, z których każdy będzie trwać około 2 godzin. Cykl został pomyślany tak, by przybliżyć młodym uczestnikom problematykę związaną z architekturą, przestrzenią miejską, dziedzictwem kulturowym, pejzażem kulturowym, ochroną zabytków i urbanistyką.

Poziom zajęć będzie dostosowany do wieku uczestników. Zamiast szkolnego wykuwania dat i trudnych terminów pokazujemy, jak uczestniczyć w kulturze poprzez zabawę. Dzieci zauważają, że architektura nas otacza i mają swoje zdanie na jej temat. Podczas warsztatów poznają narzędzia, żeby ją zrozumieć, mówić na jej temat, a w przyszłości - ją współkształtować.

 

Więcej informacji na temat warsztatów →

Wejściówki w cenie 19 zł można rezerwować od 1 września mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje: http://www.tubylotustalo.pl/projekty/225-przypadek-miasto-3

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1691295860890602 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Masław i Tu było, tu stało

Ważne informacje:

  • Prowadzenie warsztatów: Patrycja Jastrzębska, Karolina Iwańczyk, Zuzanna Glińska, Aleksandra Pawlak
  • Terminy: sobota, godz. 11.00 - 14.00
  • Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Koszt warsztatów: 19 zł
  • Adresaci: dzieci w wieku 6-lat
  • Czas trwania: 2h

KupBilet EB06

BOX REPERTUAR

senioralia2018WEB BELKAboczna

dyktando modul

konkurs mamto modul

box bartok

box galeriaprzykozach2

GDz

5

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor