gaweda logoWEB

Zajęcia wszystkich grup zostały zawieszone do czasu pożegnania Druha Andrzeja Kieruzalskiego.
(13 maja g.13:30 w kościele Świętego Krzyża,
ul. Krakowskie Przedmieście 3)

Zajęcia wznowimy w środę, 17 maja.

Zespół Artystyczny GAWĘDA powstał w 1952 roku na Targówku w małym Domu Harcerza.
O sile Gawędy stanowi pasja jej Założyciela, Andrzeja Kieruzalskiego i pracującej z Nim grupy przyjaciół Gawędy, a swoją działalność Zespół opiera na pasji i talencie ludzi związanych z nią od ponad 60 lat. Gawęda jest najstarszym dziecięco młodzieżowym zespołem artystycznym, jedynym pracującym od początku istnienia pod tym samym kierownictwem.
Po sukcesach jako teatr lalek, Zespół rozszerzał repertuar artystyczny i wypracował swój niepowtarzalny swoisty styl, uznany jako połączenie kultury ze sztuką, wychowując młodych ludzi, którzy do niego trafiają według autorskiej metody swojego Założyciela „Wychowania przez sztukę i w kontakcie z nią".
Gawęda ma na swym koncie liczne widowiska, nagrane płyty, koncerty w kraju i za granicą. Była prawie we wszystkich miastach i wioskach w Polsce, prawie we wszystkich stolicach w Europie, była w USA, w Kanadzie, na Kubie, w Australii, na Tajwanie i w Japonii. Gawęda jako pierwsza grupa dziecięco-młodzieżowa koncertowała dla Ojca Świętego Jana Pawła II w Castelgandolfo, a później pod Kliniką Gemelli i w Rzymie na otwarciu Domu Pielgrzyma. Śpiewała w Białym Domu i na Kremlu, dla Międzynarodowego Kongresu Przedstawicieli Świata Kultury na Kubie, przed Prezydentami USA, Paryża, Kuby, Rosji. Z całego świata przywoziła recenzje pełne zachwytu i uznania, a gdy dane jej było reprezentować Polskę na Expoo w Japonii to w niezbyt życzliwej

Polakom gazecie na pierwszej stronie ukazał się długi, serdeczny i ciepły artykuł zaczynający się od słów: „Przyjechały do nas polskie Diabły z buziami Aniołów, które na scenie potrafią wszystko!"
Gawęda to marka sama w sobie i chyba żadne słowa nie są w stanie oddać jej popularności, profesjonalizmu i pozytywnych emocji jakich dostarcza podczas swoich licznych koncertów, a także w czasie prób, treningów i zajęć poprzedzających koncerty. Koncerty Gawędy są wspaniałym artystycznym przedsięwzięciem, pasja i talent dzieci wzruszają wszystkich, a atmosfera jaka towarzyszy koncertom jest niezapomnianym przeżyciem.

 

Informacje:

  • założyciel i dyrektor: Andrzej Kieruzalski
  • prowadzący Zespół (zapisy i szczegółowe informacje): Barbara Wąsik, tel. 602 320 928
  • środa, piątek, godz. 16.00-20.00,  sobota, godz. 14.00-17.00
  • Sala taneczna(zajęcia taneczne), Sala Gawędy (zajęcia wokalne)
  • koszt: 120,00 zł miesięcznie
  • icon facebook

 

Uczestnika zajęć obowiązuje REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ (materiały do pobrania)
Uczestnika obowiązuje oplacanie zajęć do 5-go dnia miesiąca:
- przelewem: na konto SDK
BANK PEKAO S.A. XVI ODDZIAŁ W WARSZAWIE 54 1240 2135 1111 0010 0432 9775 w tytule przelewu/wpłaty prosimy podać nazwę zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika
- gotówką w kasie SDK: poniedziałek, środa, piątek w godzinach 11.00-15.00

Poprzedni
maj 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
10
24
25
26
31
1 2 3 4

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliawiolWEB BELKA

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor