Służewski Dom Kultury od początku swojej działalności przykłada dużą wagę do działań ekologicznych. W 1991 roku powstało u nas gospodarstwo dziecięce i od tej pory ekologia stała się jednym z naszych priorytetowych działań. Od tego czasu gospodarstwo rozrosło się do nieoczekiwanych rozmiarów. Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie oprócz stałych pracowni, których działania związane są ściśle z ekologią, organizujemy również wiele wydarzeń oraz projektów związanych z ekologią. Poniżej znajdziesz spis wszystkich wydarzeń związanych z ekologią - Archiwum


 

Nagłówek artykułów

Pracownie

ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci


fot. Paweł EibelŚWIATŁO! warsztaty fotograficzne dla dzieci (4-6 i 6-10 lat)
 
Warsztaty dotyczyć będą samego początku, to znaczy Światła. To dzięki niemu na matrycy czy kliszy powstaje obraz; to za jego sprawą zdjęcie zyskuje swoją niepowtarzalną plastykę. Będziemy śledzić światło, aby poznać jego właściwości oraz wycinać je, aby zbadać jego możliwości. Pobawimy się w malowanie światłem, ale też odkryjemy tajemnice istnienia duchów. Każdy nauczy się jak zbudować własną camera obscura, a przy odrobinie szczęścia może wejdziemy nawet do wnętrza samego obrazu.

 

Prowadzenie Paweł Eibel - fotograf, edukator.  Związany z galerią Czułość, pracuje w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki. Wie jak porwać dzieci w świat fotografii. Podpowiada jak być uważnym obserwatorem świata i światła, bo to najważniejsze. Umiejętności techniczne, wiedza itd. przyjdą później. Dzieci z jego zajęć wychodzą zwykle co najmniej zachwycone. 

ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci ŚWIATŁO! fotografia dla dzieci

Informacje:

  • zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży +10 lat
  • instruktor: Paweł Eibel  
  • niedziela, co tydzień, od marca do kwietniazajęcia trwają 45-50 minut, kurs obejmuje 8 zajęć
    • godzina 11: dzieci w wieku 4-6 lat 
    • godzina 12: dzieci w wieku 6-10 lat
  • pracownia fotograficzna
  • 30zł / zajęcia, opłata miesięczna 120 zł
  • zapisy: tel. 601 930 560, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwuj nas na portalu Instragram @sluzewskidomkultury