Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu spokoju, wytchnienia i wielu chwil prawdziwej radości. Niech ten wiosenny czas przyniesie nadzieję, dobrą energię i przestrzeń na spotkania z bliskimi, a budząca się do życia natura będzie inspiracją do nowych pomysłów, marzeń i codziennych zachwytów. Dziękujemy, że są Państwo z nami i wspólnie tworzymy miejsce pełne kultury, rozmów i dobrych emocji. Pięknych Świąt Wielkanocnych!
Ewa Willmann
Dyrektorka Służewskiego Domu Kultury wraz z Zespołem