34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Służewskim Domu Kultury jest już za nami, a my wciąż mamy w sercach ogromną wdzięczność.
Na ten moment wspólnie zebraliśmy 21 647,09 zł!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę. Pokazaliście, że granie razem naprawdę ma moc.
To jeszcze nie koniec – licytacje trwają do 16 lutego, więc wciąż możecie dorzucić swoją nutę do tej wspólnej orkiestry.
link do eSkarbonki: eskarbonka.wosp.org.pl/gegohobemy
link do naszych aukcji: https://tiny.pl/5jkbpy2r4
Dziękujemy, że graliście z nami!