GpK

GpK

Galeria „Przy Kozach” istnieje w Służewskim Domu Kultury od zawsze. To miejsce, gdzie odbywają się wspaniałe wystawy, gdzie obejrzycie dzieła zarówno artystów służewskich, jak i tych z całej Warszawy, Polski, a nawet ze świata. Galeria oferuje lekcje sztuki adresowane do uczniów szkół podstawowych wszystkich klas.

beks wystawa

ogolny news

Autorzy: Monika Metza-Jodłowska, Beata Nikonorow, Edyta Twaróg, Janusz Kasprzak, Janusz Zembrzuski. Wielkomiejski zgiełk, zatłoczone ulice, spaliny, pośpiech i zmęczenie. To nasz ekosystem. Żyjemy w nim, bo nie ma czasu na wypoczynek za miastem, na spacer po lesie, na słuchanie ptasich koncertów. Nie ma czasu - i wszystko jest daleko.

Z jednej strony można powiedzieć, że miejskie życie jest spontaniczne, przypadkowe, chaotyczne. Patrząc na miasto, jako całość, zdajemy sobie sprawę, jak wiele rzeczy dzieje się w nim z przypadku, jak wiele ludzkich interakcji jest zależnych od ślepego losu. Podobnie fotograf robiąc zdjęcia na ulicy opiera swą pracę na intuicji i łapaniu ulotnych, decydujących momentów, wyławiając tylko niektóre z całej panoramy zdarzeń i kadrów.

Jak mówi sama autorka, to dokument fotograficzny o rzeczach, które dobrze znamy: kontrastach, emocjach, ale przede wszystkim o życiu codziennym. Młoda fotografka w kadrach zamknęła codzienność schroniska dla zwierząt. Jak tam naprawdę jest? „Po prostu w kratkę pod każdym względem“ - mówi Agata Chodań.
Galeria Łącznik, ul. Rakowiecka 25/27/wstęp wolny

Poprzedni
kwiecień 2017
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
27 28 29 30 31
2
3
5
12
13
14
15
16
17
20
24
26
28
30
Galeria przy kozach

Galeria przy kozach

BOX REPERTUAR

box bartok

senioraliawiolWEB BELKA

KupBilet EB06

box galeriaprzykozach2

GDz

box 50 MLODZI

Partnerzy:

  • mokotow
  • warszawa
  • snd
  • seniuor